Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HİZMETLERİMİZdepolama gümrükleme

Rusya kargo, Ukrayna kargo, Avrupa kargo, Şehir içi ve Şehirler arası nakliye hizmetleri veren firmamız komple çözüm sunarak müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

DEPOLAMA - GÜMRÜKLEME
Kara, deniz ve hava taşımacılığı yapan firmamız Depolama ve gümrükleme işleri ile sizleri uğraştırmamakta, tüm prodesürleri siz değerli müşterilemiz için takip etmekte ve komple taşımacılık hizmeti vermektedir.

PAKETLEME
Paket, koli, çuval gibi gönderilerin hasarsız taşınabilmesi için teslim aldığımız kargoyu özenle kontrol ediyoruz. Ayrıca şubelerimizden gönderi ebatlarına göre hazırlanmış kutulardan birini seçerek kolayca paketleyip gönderinizi yapabilirsiniz.

KURYE HİZMETİ
Rusya, Ukrayna ve Avrupa'ya ulaştırdığımız kargolarınızı 3 gün içinde tüm bölgelere ulaştırmaktayız. Uzman personeli ve hızlı dağıtım ağı ile kargo sektöründeki rakiplerinden ayrılan Vectra Kargo, gönderinizi niteliği ve aciliyeti doğrultusunda alıcısına özenle teslim ediyor.

Siz değerli ziyaretçilerimizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

 

kurye hizmetipaketleme

rusya kargo, ukrayna kargo, avrupa kargo depolama gümrükleme paketleme kurye hizmeti kara kargo havayolu kargo deniz kargo şehiriçi taşımacılık iletişim rusya kargo, ukrayna kargo avrupa kargo laleli kargo, aksaray kargo